tradice festa small

Informační linka


  777 963 881

Protipožární bezpečnostní dveře FESTA 5B

Cena dveří od 15 600,- Kč

 

 

festa 5B

 

8x aktivní čep - zasouvá se do zárubně při zamčení dveří.

2x pasivní čep - zasouvá se do zárubně při zavření dveří.

Vestavěná ocelová mříž a ocelový plech zabraňují vniknuti i při proražení nebo prosekání dveří.

Panoramatické kukátko

Systém odolný proti vylomení, odvrtání, rozlomení, vyhmatání planžetou.

Rozvorový systém zabrání v dostatečné míře roztažení zárubní a následnému otevření dveří.

Ocelové čepy zabraňují vyražení a vysazení dveří.

Výplň dveří zajistí zvukové i tepelně izolační vlastnosti dveří.

Protipožární vložka a zpěnovací páska zabraňují šíření požáru.

Dolní variabilní lišta umožňuje zkrácení dveří.

Dveře vhodné do stávajících kovových i nových speciálních zárubní.

Výrobní štítek s uvedenou bezpečnostní třídou a výrobním číslem dveří.

Hmotnost dveřního křídla dle provedení   55 až 60 kg.

 

Certifikát

Ceník 

 

Bezpečnostní dveře FESTA 5B jsou vyráběny do stávajících zárubní, bez nutnosti jejich složitého bourání a přezdívání. Dveře umíme vyrobit i do křivé, prohnuté či zkřížené zárubně. Před vlastní výrobou zárubeň pečlivě zaměříme.

 

Popis dveří FESTA 5B:      

Protipožární bezpečnostní vchodové dveře FESTA se vyrábí již od roku 2003. Většinou se bezpečnostní dveře FESTA používají jako vstupní vchodové dveře do bytu v paneláku nebo vchodové dveře do bytu v bytových domech. Tyto dveře vyrábíme z ocelového jeklového roštu (mříže) a ocelového plechu. Rošt je povrchově upraven deskami DTD s povrchovou úpravou CPL (vysoce odolný laminátový povrch). Uvnitř protipožárních dveří FESTA 5B je protipožární vložka SIBRAL, po obvodu dveří je nalepena protipožární zpěňovací páska PROMASEAL. Protipožární páska je zakryta folií v barevném provedení shodném s povrchem bezpečnostních dveří. Uvnitř jsou bezpečnostní dveře FESTA vybaveny protihlukovou a tepelně izolační vložkou.

V bezpečnostních vchodových dveřích FESTA, je použit rozvorový zámek LOCKSYS. V základním provedení mají dveře 8 aktivních čepů. Na přání zákazníka mohou být bezpečnostní dveře vybaveny dalšími 4 aktivními přídavnými čepy, případně dalšími pasivními čepy nebo přídavným zámkem pro montáž přídavného kování. Do bezpečnostních dveří FESTA  montujeme především bezpečnostní vložky výrobců Multlock nebo EVVA/GUARD délky 65mm s ozubeným kolem. Bezpečnostní vložku chrání bezpečnostní kování, na dveře FESTA montujeme většinou kování českého výrobce Rostex. Rozvorový zámek ovládá aktivní čepy, které zamykají 3x v místě zámku, 1x do horní části zárubně, 1x v zadní části zárubně u prostředního pantu, 3x v přední části zárubně u podlahy. Další možností je aktivní zamykání do podlahy, případně v místě nad kováním v přední části zárubně. Uzamykací čepy mají průměr 10 mm. Dále jsou bezpečnostní vstupní dveře FESTA osazeny na straně pantů 2 pasivními čepy průměru 8 mm. Ke dveřím FESTA nabízíme různá příslušenství, jako jsou kukátka, dveřní prahy, řetízky a podobně. Bezpečnostní vchodové dveře FESTA vyrábíme do klasických zárubní šířek 60, 70, 80, 90cm, výšky 197cm a to do stávajících kovových zárubní, nebo do nových speciálních kovových zárubní. V případě stávající zárubně se před vlastní výrobou dveří zárubeň pečlivě zaměřuje. Dveře jsou pak vyrobeny přesně do zaměřené stávající zárubně. Nová ocelová zárubeň se pro snadnou montáž dodává včetně předvrtaných otvorů pro pasivní a aktivní čepy.

BAREVNÉ PROVEDENÍ DVEŘÍ

 • BUK

  Buk

 • DUB

  Dub

 • ORECH

  Ořech

 • OLSE

  Olše

 • TRESEN

  Třešeň

 • BILA

  Bílá

 • SEDA

    Šedá - pro dveře 80 cm

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.